INSTRUKCJA KOMPOZYCJI NOCY ORAZ REJESTROWANIA SIĘ NA POKAZY

  1. W prawym górnym rogu kliknij w zakładkę "rejestracja". 
  2. Wpisz adres email, który będzie później loginem, hasło i postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie.
  3. Po aktywowaniu konta w prawym górnym rogu kliknij w zakładkę "logowanie".
  4. Po zalogowaniu kliknij w zakładkę "Skomponuj swoją noc", wybierz grupę docelową jaka Cię inetersuje oraz tematykę pokazów. Po wyświetleniu listy dodawaj poszczególne wydarzenia do swojej listy pokazów. 
  5. W przypadku pojawienia się okienka "zarezerwuj" podaj liczbę miejsc, jaka Cię interesuje i kliknij.
    UWAGA!
    Prosimy o rezerwowanie miejsc tylko dla osób faktycznie biorących udział w pokazie. W przypadku, gdy liczba miejsc w wybranym pokazie jest już wyczerpana pojawi się stosowny komunikat. W takim przypadku prosimy o sprawdzenie, czy na dany pokaz nie ma wolnych miejsc w innej godzinie.
  6. Wydarzenia, które dodaliśmy do swojej listy będą zawsze widoczne po zalogowaniu się do swojego konta.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Informacja w sprawie rezerwacji elektronicznej miejsc

English:

Information on data processing

Information on electronic reservation


 

Szukaj wydarzeń

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Forma Dziedzina nauki Opis Miejsce Godzina Rezerwacja
warsztaty kariera zawodowa

Poker osobowościowy - rozumieć się i działać (jeszcze)lepiej!

Małgorzata Rąb

Warsztat/gra wzmacniająca funkcjonowanie i efektywność grup roboczych.
Poker osobowościowy to prosta gra, podczas której uczestnicy wręczają sobie karty opisujące określone cechy osobowości z komentarzem mówiącym o zbyt wysokim, zbyt niskim lub odpowiednim poziomie tej cechy u danego gracza. Po zakończeniu gry przychodzi czas na burzliwą i emocjonującą dyskusję - każdy z graczy otrzymuje informację o tym, jak jest postrzegany i rozumiany przez swoich kolegów/współpracowników/członków rodziny. Tu nie ma przegranych – każdy wygrywa: poznaje siebie i dowiaduje się, w jaki sposób jego zachowanie jest odczuwane i jak wpływa na innych! Aktywność kierowana do grup 4-12 osobowych (uczestnicy pow. 16 roku życia), których członkowie dobrze się znają, funkcjonują w jednej przestrzeni i chcą poprawić swoje relacje.

Biblioteka Główna, Gliwice, Ulica: Kaszubska 23, Budynek: -, Sala: czytelnie , Piętro: 2 15:00 - 17:00 Wymagana (zostało: 4)

Zaloguj się, aby zarezerwować
pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Podziemne Stowarzyszenie Chemików

Maciej Sowa

Patrycja Domagała, Patrycja Kowalik, Emilia Porębska, Maciej Sowa, Krystyna Suda, Karol Undas, Marcel Wyrwol, Bartosz Łagan

W tym roku chcemy Państwa zaprosić na zgromadzenie nowo powstałego Podziemnego Stowarzyszenia Chemików. Jest to zrzeszenie entuzjastów ciemnych sztuk chemii... Jednak ciemnych ze względu na otoczenie! Doświadczenia będą tym razem w większości podziwiane w zupełnej ciemności, co przysporzy dodatkowych wrażeń wizualnych dla wszystkich przybyłych gości. Nie zabraknie, rzecz "jasna", doskonałej oprawy teoretycznej, dzięki czemu nasi obserwatorzy nabędą dodatkową chemiczną wiedzę tajemną. Zapraszamy! Na pokazie obowiązuje całkowita rezerwacja miejsc.

Wydział Chemiczny, Gliwice, Ulica: Bolesława Krzywoustego 6, Budynek: Budynek B, Sala: Laboratorium H-8, Piętro: parter 15:00 - 15:45 Wymagana (zostało: 0)

Zaloguj się, aby zarezerwować
pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Przyjemne łamanie główki, czyli gry logiczne i planszówki

Kinga Stecuła

Jolanta Ciukaj, Patrycja Kabiesz, Dorota Palka, Kinga Stecuła, Jarosław Ziemski

Sala podzielona będzie na kilka stanowisk, przy których znajdować się będą różne gry planszowe i zabawki logiczne. Każdy z organizatorów będzie odpowiedzialny za dane stanowisko, m.in. za tłumaczenie reguł danej gry / zabawki i za nadzór nad rozgrywkami na danym stanowisku. Rozgrywki będą się odbywać w sposób ciągły, tzn., że po zakończeniu jednej rozgrywki, kolejni uczestnicy będą mogli zmierzyć się w danej grze.
Prezentowane gry będą miały różny charakter od gier logicznych, przez strategiczne, ekonomiczne, przygodowe, kooperacyjne, po zręcznościowe. Na stanowiskach będą gry o różnym poziomie trudności, przeznaczone dla graczy w różnym wieku (zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych) i dla różnej liczby osób: gry jednoosobowe, dwuosobowe i grupowe. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnych rozgrywkach, ucząc się strategicznego myślenia i logicznego myślenia, rozwijając zdolności analityczne, obserwacji i rozwiązywania problemów. Wybrane zostaną gry rozwijające wyobraźnię, zdolności zapamiętywania i uczące organizacji, planowania i zarządzania posiadanymi zasobami w celu odniesienia zwycięstwa w grze. Celem pokazów gier jest nauka poprzez rozrywkę. Gry planszowe i zabawki logiczne przyczynią się do nauki i rozwoju, zapewnią uczestnikom zdrową rywalizację i przede wszystkim dobrą zabawę!

Wydział Organizacji i Zarządzania, Zabrze, Ulica: Roosevelta 26, Budynek: Budynek B, Sala: B007 , Piętro: parter 15:00 - 20:00
warsztaty nauki ścisłe

Akademia Pani "Frani"

Anna Byczek-Wyrostek

Anna Byczek-Wyrostek, Anna Kasprzycka, Monika Krawczyk, Katarzyna Papaj, Marta Przypis, Sylwia Szymkowiak, Martyna Wawszków

Może bardziej dojrzałe grono odbiorców kojarzy starą, wysłużoną "Franię". Okazuje się, że otworzyła ona Akademię, w której możecie nauczyć Wasze pociechy własnoręcznej produkcji kosmetyków kąpielowych. Nie zabraknie oczywiście klasycznych już "glutków", które każdy będzie mógł sam zrobić i zabrać do domu. Podobnie będzie z wyrobami mydlanymi. Zapraszamy! Warsztaty przewidziane są dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Na warsztacie obowiązuje całkowita rezerwacja miejsc. Prosimy również o przybycie 10-15 minut wcześniej.

Wydział Chemiczny, Gliwice, Ulica: Bolesława Krzywoustego 8, Budynek: -, Sala: 01.01., Piętro: 1 15:00 - 15:45 Wymagana (zostało: 1)

Zaloguj się, aby zarezerwować
warsztaty nauki ścisłe

Poznawanie tworzenia gier wideo za pomocą Unity

Kamil Tulczyjew

Michał Kret, Żaklina Osmenda, Marcin Tatoń, Paweł Zachara

Pokaz będzie miał charakter warsztatów z tworzenia gier wideo w silniku graficznym Unity. Podczas pokazu uczestnicy będą mogli wkroczyć w świat game-devu oraz poznać w jaki sposób tworzy się projekty gier - począwszy od programowania...kończąc na grafice.

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Gliwice, Ulica: Akademicka 16, Budynek: -, Sala: labDE , Piętro: parter 15:00 - 16:00 Wymagana (zostało: 0)

Zaloguj się, aby zarezerwować
warsztaty język i kultura

W pogoni za UFO

Katarzyna Gródek

Zapraszamy do wspólnej nauki i zabawy. Poznacie kosmiczne słówka w języku angielskim i sprawdzicie się w wesołych quizach i konkursach z nagrodami:)

Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii, Katowice, Ulica: Krasińskiego 8, Budynek: -, Sala: 01.01., Piętro: 3 15:00 - 16:00
warsztaty język i kultura, nauki humanistyczne

Dzieci (w) Carcassonne

Aleksandra Chrupala

Aleksandra Chrupała

Zajęcia dla dzieci w wieku 9-12 lat, które lubią projektować, tworzyć, budować i ozdabiać. Zadaniem każdej z drużyn będzie stworzenie makiety średniowiecznego grodu w Carcassonne. Zamiast kamieni i zaprawy: kartonowe pudełka, plastelina i spora dawka wyobraźni. Po zakończeniu budowy przewidziany jest pojedynek strzelecki, który rozstrzygnie, która drużyna skonstruowała mocniejsze fortyfikacje.

Akademickie Liceum Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Gliwice, Ulica: Strzody 10, Budynek: -, Sala: 305, Piętro: 3 15:00 - 16:00 Wymagana (zostało: 0)

Zaloguj się, aby zarezerwować
pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Pokój multimedialny

Adrian Kapczyński

Arkadiusz Banasik, Adrian Kapczyński, Jarosław Karcewicz, Bartłomiej Pawlik, Mirosław Witkowski

Wydział Matematyki Stosowanej, Gliwice, Ulica: Kaszubska 23, Budynek: -, Sala: 408, Piętro: 4 15:00 - 18:00
warsztaty nauki ścisłe

Potęga umysłu w praktyce, czyli spotkanie z grami logicznymi

Barbara Smolen

Michał Domagała, Karol Duda, Barbara Smoleń, Ireneusz Sobstyl, Roman Wituła

Logiczne myślenie to najważniejsza cecha każdego matematyka, a dla innych bardzo przydatna umiejętność. Dlatego warto ją rozwijać już od najmłodszych lat, w tym celu zapraszamy do uczestnictwa w naszym wydarzeniu! Na Naszych Gości czeka wiele, przeróżnych gier logicznych. Miłośnikom główkowania proponujemy zagadki i gry zapałczane. Osoby lubiące bardziej przestrzenne rozrywki będą mogły spróbować swoich sił w drewnianych i metalowych łamigłówkach oraz grach takich jak: Tantrix, K-DRON czy Sting Puzzle. Amatorom kolorowych kwadratów oferujemy zabawę kostkami Rubika (nie tylko sześciennymi!). Oprócz standardowych kostek Rubika Nasi Goście znajdą również raczej mniej popularne odmiany, a wśród nich m. in.: Extreme Skewb, Void Cube i Diamond Cube. Wreszście, dla kilkuosobowych grup oraz rodzin przygotowaliśmy logiczno-strategiczne gry planszowe. Dostępne będą m. in.: Ubongo, Ubongo 3D, Backgammon i Numerabis. Podczas całego wydarzenia do dyspozycji odwiedzających będą nasi asystenci, którzy pomogą w wybraniu odpowiedniej gry/łamigłówki oraz wytłumaczą jej zasady.

Wydział Matematyki Stosowanej, Gliwice, Ulica: Kaszubska 23, Budynek: -, Sala: Hol , Piętro: 4 15:00 - 18:00
pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Kolorowa chemia

Santina Topolska

Tomasz Aftyka, Patrycja Janiak, Ewa Kocyan, Natalia Liszka, Zbigniew Mikita, Weronika Mikita, Mateusz Płonka, Bartosz Wojtusik, Marek Zdziebło

W trakcie pokazu uczestnicy wkroczą w barwny świat doświadczeń chemicznych. Podczas tych niezapomnianych chwil wszyscy będą mogli zobaczyć jak powstają kolorowe efekty w laboratorium i jakie jest ich zastosowanie . Między innymi będzie można się dowiedzieć, w jaki sposób jest wytarzana sztuczna krew, którą często używają filmowcy. Jak powstają świetliki, czy burza wytworzona zaledwie w probówce. W tym roku podczas pokazu pojawi się być może nawet wąż albo mała żmija, usłyszycie też jak głośno ryczy niezadowolony z przebudzenia niedźwiedź. Całość wydarzenia zwieńczą ciekawe doświadczenia, których nie należy przeoczyć. Natomiast osoby oczekujące na pokaz kolorów i barw chemicznych z pewnością nie będą się nudzić. W tym czasie będzie można poczuć się jak prawdziwy naukowiec – usiąść wygodnie przed mikroskopem i poobserwować różne próbki, albo młodsze pokolenie zatopić ręce w kolorowych i być może świecących glutkach. Organizatorzy jak co roku zasypią uczestników mnóstwem pytań, a dla najbardziej spostrzegawczych i najaktywniejszych czekać będą drobne upominki.

Wydział Mechaniczny Technologiczny, Gliwice, Ulica: Konarskiego 18A, Budynek: -, Sala: 13 i 10 , Piętro: parter 15:00 - 15:45
warsztaty, pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Uwaga: ruchome piaski!

Magdalena Kowalska

Czy słyszeliście kiedyś o "ruchomych piaskach"? A o "szybkich iłach"? Co się stanie z ciężkim budynkiem posadowionym na takim podłożu, kiedy nastąpi trzęsienie ziemi? Czy zakopane w ziemi skarby mogą wypłynąć na powierzchnię? Jaki związek z tymi pytaniami ma sól kuchenna?

Na warsztatach zobaczycie krótki film pokazujący skutki upłynnienia gruntów i przekonacie się na własne oczy, że niektóre grunty zachowują się nie tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Sami stworzycie ciecz nienewtonowską. Wywołacie również trzęsienie ziemi w mikroskali i zobaczycie, jakie będą jego skutki w zależności od wilgotności piasku.

Uwaga: możliwe, że nie wyjdziecie z zajęć nieskazitelnie czyści :-)

Wydział Budownictwa, Gliwice, Ulica: Bolesława Krzywoustego 7, Budynek: -, Sala: 119L , Piętro: 1 15:00 - 16:30 Wymagana (zostało: 0)

Zaloguj się, aby zarezerwować
warsztaty język i kultura

Zajęcia dla dzieci

Renata Frączek

1. Biblioterapia
2. Pisanie piórem
3. Jak ciekawie i twórczo zająć dziecko młodsze i starsze

Biblioteka Główna, Gliwice, Ulica: Kaszubska 23, Budynek: -, Sala: czytelnie , Piętro: parter 15:00 - 21:00
wykład, warsztaty, pokaz/demonstracja na żywo język i kultura, nauki humanistyczne, nauki ścisłe

Kobiety w nauce

Renata Frączek

Szereg wydarzeń zorganizowanych przy współpracy Wydziałów i jednostek organizacyjnych Politechniki Śląskiej, a także organizacji działających przy Politechnice Śląskiej

Współpraca z Wydziałami Politechniki Śląskiej
1. Wydział Architektury
2. Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki
3. Wydział Budownictwa - Koło Naukowe "Rygiel
4. Wydział Chemiczny
5. Wydział Inżynierii Środowiska
6. Wydział Mechaniczny Technologiczny
7. Wydział Organizacji i Zarządzania Katedra Stosowanych Nauk Społecznych
8. Instytut Fizyki
9. Studium Języków Obcych
Inne jednostki przy Politechnice Śląskiej:
1. Biuro Karier Studenckich
2. Klub Malucha KROPKA
3. Muzeum Geologii
4. Zespół Taneczny "Dąbrowiacy"
5. Teatr "Remont"
6. Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Śląskiej
10. Klub Pracowników przy Politechnice Śląskiej

Biblioteka Główna, Gliwice, Ulica: Kaszubska 23, Budynek: -, Sala: czytelnie , Piętro: parter 15:00 - 22:00
pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Badania betonu i stali ze względu na rozciąganie

Mirosław Wieczorek

W czasie prowadzonego wydarzenia uczestnikom przedstawione zostaną podstawowe metody badań stali i betonu ze względu na rozciąganie. W czasie wydarzenia zwiedzającym zostaną przedstawione cztery rodzaje badań. Każde badanie będzie poprzedzone krótkim opisem danego badania omawiającym jego cel, sposób jego przeprowadzenia oraz otrzymane wyniki. W szczególności przeprowadzane zostaną:
• Badanie nr 1. Czas trwania ~15 min. Liczba osób około 20.
Osoba prowadząca pokaz: dr inż. Barbara Wieczorek
Badania wytrzymałości stali na rozciąganie. Badania prowadzone będą zgodnie z normą
PN-EN ISO 6892-1: 2010. W czasie badań uczestnicy zobaczą wygląd próbek badawczych, możliwy będzie montaż próbki w maszynie wytrzymałościowej, a także obejrzenie próbek po badaniach.
• Badanie nr 2. Czas trwania ~15 min. Liczba osób około 20.
Osoba prowadząca pokaz: dr inż. Mirosław Wieczorek
Badania wytrzymałości betonu na rozciąganie przy rozłupywaniu. Badania prowadzone będą zgodnie z normą PN-EN 12390-6:2011. W czasie badań uczestnicy zobaczą wygląd próbek badawczych, możliwy będzie montaż próbki w maszynie wytrzymałościowej, a także obejrzenie próbek po badaniach.
• Badanie nr 3. Czas trwania ~15 min. Liczba osób około 20.
Osoba prowadząca pokaz: dr inż. Mirosław Wieczorek
Badania wytrzymałości betonu na rozciąganie przy rozłupywaniu. Badania prowadzone będą zgodnie z instrukcją ITB 194/98. W czasie badań uczestnicy zobaczą wygląd próbek badawczych, możliwy będzie montaż próbki w maszynie wytrzymałościowej, a także obejrzenie próbek po badaniach.
• Badanie nr 4. Czas trwania ~15 min. Liczba osób około 20.
Osoba prowadząca pokaz: dr inż. Andrzej Śliwka
Badania wytrzymałości betonu na rozciąganie za pomocą metody pull-off. Badania prowadzone będą zgodnie z normą PN-EN 13791. W czasie badań uczestnicy zobaczą wygląd próbek badawczych, możliwy będzie udział uczestników w badaniach po przez obsługę pompy hydraulicznej, a także obejrzenie próbek po badaniach.

Wydział Budownictwa, Gliwice, Ulica: Akademicka 5, Budynek: -, Sala: Laboratorium Wydziału Budownictwa, Piętro: parter 15:00 - 19:00
warsztaty język i kultura, nauki humanistyczne

Narzędzia pisarskie - od dłuta do tabletu (warsztat dla dzieci do 6 r.ż. i opiekunów)

Aleksandra Chrupala

Jolanta Konieczny, Anna Suchon

Celem pokazu jest zapoznanie uczestników z różnymi narzędziami pisarskimi, stosowanymi przez ludzi w różnych miejscach na ziemi i w różnym czasie. Dzieci będą miały okazję samodzielnie wykonać napisy na rozmaitych podłożach (glinianym, woskowym, papierowym, materiałowym itp.) z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi.
Dorośli będą mogli wysłuchać komentarza prowadzących dotyczącego nie tylko historii pisma i narzędzi pisarskich, ale także ważnej roli pisma ręcznego w prawidłowym rozwoju psycho-fizycznym dziecka.

Centrum Nowych Technologii, Gliwice, Ulica: Konarskiego 22B, Budynek: -, Sala: 310, Piętro: 3 15:00 - 15:30 Wymagana (zostało: 2)

Zaloguj się, aby zarezerwować
warsztaty język i kultura

Tea with Alice in Wonderland-podwieczorek literacki z Alicją w Krainie Czarów

Ludmiła Hano-Nawrot

Ludmiła Hano-Nawrot, Grażyna Supkowska

warsztaty literacko-językowe dla dzieci od 7 do 12 lat w kontekście literackim opartym na powieści L.Caroll pt.Alicja w Krainie Czarów, na temat książki,autora, tradycji podwieczorku i innych posiłków oraz jedzenia w Wielkiej Brytanii

Studium Języków Obcych, Gliwice, Ulica: Akademicka 2, Budynek: -, Sala: 681, Piętro: 3 15:00 - 16:00
pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Daj się zaskoczyć sztucznej inteligencji

Michał Kozielski

Joanna Henzel, Agnieszka Jureczko, Michał Kozielski, Łukasz Wróbel, Patrycja Wróbel

Sztuczna sieć neuronowa nauczona obrazu owoców i warzyw może usprawnić działanie kasy samoobsługowej – zamiast czasochłonnego wybierania produktu spośród wielu dostępnych w sklepie, program na podstawie obrazu z kamery umieszczonej na kasie może zawęzić wybór do krótkiej listy najbardziej podobnych produktów. Uczestnicy będą mogli sprawdzić, czy kasa działa poprawnie na przygotowanych owocach i warzywach oraz czy łatwo jest ją oszukać.
Pokaz poprzedzony będzie krótkim, przystępnym wprowadzeniem w prezentowaną tematykę.

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Gliwice, Ulica: Akademicka 16, Budynek: -, Sala: Hol nad wejściem głównym, Piętro: 1 15:00 - 15:30 Wymagana (zostało: 0)

Zaloguj się, aby zarezerwować
warsztaty, pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Betonowe zamieszanie – beton nie musi być szary i nudny

Jan Pizon

Grzegorz Cygan, Małgorzata Gołaszewska, Jan Pizoń

Myślicie, że beton musi być szary i nudny? Pracownicy naszej Uczelni pokażą Wam, że nie! Podczas naszych warsztatów będziecie mogli zrobić swoje własne betonowe figurki - zwierzęta, postaci z bajek i wiele innych! Co więcej – dzięki zastosowaniu szybkotwardniejącego cementu będziecie mogli zabrać swoje dzieła ze sobą do domu! A może chcielibyście taki prezent podarować koleżance, koledze lub rodzicom?
Czy wiecie czym jest beton, z czego się składa i w jaki sposób powstaje? Podczas naszej przygody dowiecie się wiele o materiale, z którego zbudowane są domy, w których mieszkamy; mosty, po których codziennie jeździcie; wielkie zapory na rzekach czy fabryki, biura i magazyny, w których pracują dorośli. Odpowiemy Wam na wszelkie pytania związane z betonem, jakie tylko przyjdą Wam do głowy, przy okazji świetnie się bawiąc w specjalnych ochronnych okularach!

Wydział Budownictwa, Gliwice, Ulica: Bolesława Krzywoustego 7, Budynek: -, Sala: 210L , Piętro: 2 15:00 - 21:00
warsztaty, pokaz/demonstracja na żywo nauki ścisłe

Betonowe zamieszanie – w betoniarce i pod mikroskopem

Jan Pizon

Grzegorz Cygan, Małgorzata Gołaszewska, Jan Pizoń

Każdy z nas, codziennie, spotyka się z konstrukcjami z betonu. Mosty, autostrady, biurowce, hale przemysłowe czy wielkie zapory spiętrzające rzeki nie mogłyby powstać bez użycia tego materiału.
Nie każdy jednak wie jak powstaje beton. Chcesz wiedzieć z czego się składa? Czy cement, woda, piasek i żwir wystarczą? Jak dobieramy ilość i jakość potrzebnych materiałów? Co trzeba zrobić, żeby beton był dobrej jakości? Jakie czynniki kształtują jego właściwości? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas naszych warsztatów.
Pokażemy Wam, że beton nie musi być zwyczajnie szary, może być biały lub kolorowy. Wiedzieliście, że beton może widowiskowo strzelać albo… pływać! Nie wierzycie? Musicie przyjść do nas, żeby się przekonać. A może chcecie zobaczyć jak beton wygląda pod mikroskopem? Przygotowaliśmy dla Was pokaz zdjęć ze skaningowego mikroskopu elektronowego, na których możecie zobaczyć co beton ma w środku, nawet w 40000 krotnym powiększeniu! Wspomnieliśmy o mostach i innych konstrukcjach budowlanych, ale beton jest też wspaniałym materiałem, z którego mogą powstać przedmioty codziennego użytku, które będziecie mogli u nas obejrzeć. A może będą dla Was inspiracją?

Wydział Budownictwa, Gliwice, Ulica: Bolesława Krzywoustego 7, Budynek: -, Sala: 210L , Piętro: 2 15:00 - 21:00
warsztaty język i kultura

Let's colour your English

Barbara Skarka

Warsztaty językowe o charakterze quizu i konkursu z nagrodami, z wykorzysteniem idiomów związanych z nazwami kolorów, przybliżające ich obecność wokół nas w różnorodnych formach.
Warsztaty zakładają wykorzystanie różnych form aktywności językowej oraz różnorodnych środków m. in. audio-wizualnych, gier planszowych, plakatów, kserokopii, animacji itp., a dzięki luźnej i przystępnej formie zachęcają do nauki języka angielskiego przez zabawę i współzawodnictwo. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim i będzie skierowane głównie do dzieci i młodzieży ale i dorośli, jeśli lubią zabawy, znajdą coś dla siebie.

Studium Języków Obcych, Gliwice, Ulica: Akademicka 2A, Budynek: -, Sala: 689, Piętro: 3 15:00 - 18:00 Wymagana (zostało: 0)

Zaloguj się, aby zarezerwować
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14